Dnes sa na našej fakulte začali štátne skúšky

V dňoch 15.5. až 17.5.2023 prebiehajú na Fakulte agrobiológie a potravinových zdrojov Štátne skúšky na inžinierskom stupni štúdia. V tomto školskom roku sa na štátne skúšky prihlásilo celkom 129 študentov denného a externého štúdia v študijných programoch - Manažment živočíšnej výroby, Špeciálne chovateľské odvetvia, Výživa zvierat a krmivárstvo, Manažment rastlinnej výroby, Výživa a ochrana rastlín, Udržateľné poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka, Výživa ľudí a Genetické technológie v agrobiológii.

Všetkým študentom prajeme aby sa im tento významný deň v živote vydaril podľa ich predstáv a aby ste štúdium na našej fakulte a univerzite zakončili dôstojným spôsobom pre seba, ale aj pre členov skúšobných komisií.

Najbližšie sa stretneme pri slávnostných promóciách dňa 2.6.2023, kde vám budú odovzdané diplomy o ukončení vysokoškolského štúdia a ako noví „inžinieri“ oslávite túto významnú a slávnostnú udalosť aj s rodičmi, rodinnými príslušníkmi a najbližšími priateľmi.

V ďalšom pracovnom aj osobnom živote vám, milí študenti, prajeme len to najlepšie a tešíme sa na budúce neformálne stretnutia.

Vedenie a kolektív pedagógov FAPZ