FAPZ na veľtrhu vzdelávania Gaudeamus

VII. ročník Európskeho veľtrhu pomaturitného a celoživotného vzdelávania Gaudeamus Slovakia Nitra 2019 prebieha v týchto dňoch (5. a 6. 11. 2019) na výstavisku Agrokomplex Nitra. Veľtrh poskytuje stredoškolským študentom komplexné informácie, poradenstvo a podporu pri ich kľúčovom životnom rozhodnutiu, ktorým je voľba štúdia po maturite. Veľtrhu sa zúčastňuje rekordných 287 zastúpených univerzít, vysokých škôl, fakúlt a iných vzdelávacích inštitúcií, medzi ktorými má svoje miesto aj SPU v Nitre. V stánku Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre, na ploche 40m2, poskytujú zástupcovia FAPZ záujemcom podrobné informácie o možnostiach štúdia na fakulte, podmienkach prijímacieho konania, študentskom živote a uplatnení absolventov v praxi. Veľtrh je výnimočný predovšetkým širokou ponukou sprievodných programov, informačných zdrojov a poradenstva, ktoré môžu študenti pri voľbe vysokej školy využiť.