Stretnutie „seniorov“ na Katedre pedológie a geológie

Na Katedre pedológie a geológie sa dňa 15.12.2019 uskutočnilo stretnutie „Starých kusov Mládeže Tatranskej“ – kolektívu z rokov 2007-2008. Čas na spoločné stretnutie si aj napriek predvianočnému zhonu našlo 32 „kusov“, aby si takto pripomenuli nielen chvíle strávené v Tatrách, ale aj roky štúdia na našej Alma Mater. Svojou prítomnosťou nás potešili aj členovia pedagogického zboru, ktorí sa na týchto akciách podieľali. Bolo krásne vidieť stretnutie bývalých spolužiakov, ktorí sa nevideli dlhé roky. Po príjemných chvíľach strávených na katedre sme sa presunuli do vianočného mestečka a pokračovali v spomínaní na minulosť, ale aj v rozprávaní o prítomnosti, vo vianočnej atmosfére. Aj toto stretnutie po mnohých rokoch je dôkazom toho, že študentské časy strávené na univerzite patria k najkrajším rokom života. Priateľstvá a vzťahy, ktoré sa tu vytvoria dokážu pretrvať celý život.