Oznam pre študentov vyšších ročníkov SPU v Nitre, ktorí majú záujem o ubytovanie v ŠD v akademickom roku 2020/2021

Oznam pre študentov vyšších ročníkov SPU v Nitre, ktorí majú záujem o ubytovanie v ŠD v akademickom roku 2020/2021

Žiadosť o ubytovanie v ŠD pre akademický rok 2020/2021 sa podáva výlučne elektronickou formou prostredníctvom Univerzitného informačného systému /UIS/.

Podávanie žiadostí o ubytovanie je prístupné pre študentov vyšších ročníkov I., II. a III. stupňa:

od 05.05.2020 do 23.05.2020

Po stanovenom termíne už nebude možné zaevidovať žiadnu novú žiadosť!

Postup:

1. prihlásenie do UIS
  2. v e Agende – Administratíva študentských domovov
  3. podanie žiadosti o študentský domov

Študenti, ktorí si v žiadostiach o ubytovanie uplatňujú nárok doplnkových bodov upozorňujem, aby doložili naskenovaný dokument k žiadosti v termíne do ukončenia podávania žiadostí.

Študenti so špecifickým potrebami

- navštívte svoje študijné oddelenie aj s preukazom ZŤP, kde bude Vaša špecifická potreba zaevidovaná. Vložené fotokópie preukazu do žiadosti o ŠD nebudú akceptované.

V prípade nepredloženia príslušných dokladov, doplnkové body nebudú schválené.

Upozorňujeme študentov, ktorí majú v čase podania žiadosti neuhradený poplatok za ubytovanie, že ich žiadosť nebude akceptovaná !

Prehľad platieb za ubytovanie v ŠD 2019/2020 nájdete:

1. e Agenda – Prehľad platieb za ubytovanie

Upozorňujeme Vás, že od podania príkazu na úhradu po akceptáciu platby v UIS sú potrebné 2-3 pracovné dni.

Ing. Ľubica Pastrnáková

riaditeľka ŠDaJ SPU