Slávnostné promócie na inžinierskom stupni štúdia

V akademickom roku 2021/2022 sa na Fakulte agrobiológie a potravinových zdrojov Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre, v dňoch 16. – 18. 5. 2022, konali na inžinierskom stupni štúdia štátne záverečné skúšky. Celkovo sa ich zúčastnilo 106 študentov,      z toho 103 na dennej forme a 3 na externej forme štúdia. Následne sa  dňa  1. júna  2022 v aule Slovenskej poľnohospodárskej univerzity uskutočnila slávnostná promócia, na  ktorej si absolventi prevzali diplom o ukončení inžinierskeho stupňa vysokoškolského štúdia.  Slávnostnej promócie sa v dennej forme štúdia zúčastnilo  103 absolventov, z toho 5 zo študijného programu Genetické technológie v agrobiológii, 11 absolventov zo študijného  programu Špeciálne chovateľské odvetvia,  7 absolventov zo študijného programu Manažment rastlinnej výroby, 24 absolventov zo študijného programu Manažment živočíšnej výroby, 7 absolventov študijného programu Udržateľné poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka, 32 absolventov zo študijného programu Výživa ľudí, 9  absolventov zo  študijného programu Výživa a ochrana rastlín, 8 zo študijného programu Výživa zvierat a krmivárstvo. V externej forme boli  promovaní spolu 3 absolventi, z toho 1 zo študijného programu Udržateľné poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka, 1 absolvent zo študijného programu Manažment živočíšnej výroby a 1 absolventka zo študijného programu Výživa ľudí.