Promócie na inžinierskom stupni štúdia

V akademickom roku 2019/2020 sa v dňoch  15. - 18. júna 207 študentov FAPZ (164 online a 43 prezenčne) zúčastnilo štátnych záverečných skúšok na  inžinierskom stupni štúdia.

V dňoch  28. a 29. 7. 2020 sa v aule Slovenskej poľnohospodárskej univerzity uskutočnila slávnostná promócia, na  ktorej si absolventi prevzali diplom o ukončení druhého  - inžinierskeho stupňa vysokoškolského štúdia Fakulty agrobiológie a potravinových zdrojov SPU v Nitre.

Slávnostnej promócie sa v dennej forme štúdia zúčastnilo  138 absolventov, z toho 17 zo študijného  programu Špeciálne chovateľské odvetvia,  17 zo študijného programu Manažment rastlinnej výroby, 31 absolventov zo študijného programu Manažment živočíšnej výroby, 7 absolventov študijného programu Udržateľné poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka, 39 absolventov zo študijného programu Výživa ľudí, 2 absolventi zo  študijného programu Výživa a ochrana rastlín, 19 zo študijného programu Výživa zvierat a krmivárstvo a 5 zo študijného programu Genetické technológie v agrobiológii, 1 absolventka študijného programu agroekológia.

V externej forme bolo  promovaných spolu 33 absolventov, z toho 15 zo študijného programu Udržateľné poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka, 11 absolventov zo študijného programu manažment živočíšnej výroby a 7 absolventov zo študijného programu výživa ľudí.