Aktuálne informácie

vložil: Jozef Polák

Na zasadnutí Vedeckej rady SPU v Nitre 12. decembra odovzdala rektorka SPU v Nitre doc. Ing. Klaudia Halászová, PhD., dekréty štyrom novým docentom.

vložil: Jozef Polák

Prezidentka SR Zuzana Čaputová 10. decembra formálne vymenovala dvadsaťšesť nových profesorov. Vzhľadom na zdravotný stav prezidentky SR novým profesorom vymenúvacie dekréty na základe jej poverenia odovzdal vedúci Kancelárie prezidenta SR Štefan Rozkopál.

vložil: Jozef Polák

Dňa 9. 12. 2019 sa v priestoroch Pistoriho paláca na Štefánikovej ulici v Bratislave uskutočnila v poradi už druhá panelová diskusia o  príprave strategického plánu na roky 2021 až 2027.

vložil: Jozef Polák

Ako je už dlhé roky zvykom, prijatie nových študentov na pôde Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre býva spojené so slávnostným imatrikulačným plesom. Tento rok sa konal už šesťdesiaty prvýkrát.  

vložil: Jozef Polák

V športovej hale Gymnázia P. Horova v Michalovciach sa 26. novembra uskutočnil Veľtrh vysokých škôl, na ktorom sa prezentovali univerzity zo Slovenska a Českej republiky. Nechýbala ani Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre.

Počet návštev FAPZ
Online:
2
Návštev dnes:
1
Návštev celkovo:
186527
Počítané od:
 15.02.2016