„Bez reprodukcie niet produkcie“ stále platí a platiť bude.

„Bez reprodukcie niet produkcie“ stále platí a platiť bude.

Dovoľujeme si dať do pozornosti zaujímavú odbornú publikáciu z oblasti fyziológie reprodukcie hovädzieho dobytka, ktorá môže poslúžiť nielen chovateľom, či už súčasným alebo budúcim ako aj študentom a učiteľom na vysvetlenie a pochopenie základných princípov reprodukcie.

REPRODUKCE SKOTU

Autori: V. Burdych,  J. Kocmánek a kol.

Úryvok z úvodu:

....Kravy, býky, jalovice. teľatá – všetko sú to z hľadiska fyziológie zaujímavé tvory s obdivuhodným organizmom a veľkým produkčným potenciálom. Či sa jedná o plemená kultúrne a vysoko prešľachtené, plemená pôvodné a historické, vždy to bude prežúvavec, ktorý musí žiť v dokonalej symbióze so svojimi mikroorganizmami obývajúcimi tráviacu sústavu. Vďaka tomu prežúvavce dosahujú niekedy až neuveriteľné parametre úžitkovosti.....

Bohato ilustrovaná publikácia so zrozumiteľným vysvetlením fyziológie reprodukcie dobytka, doplnená o kvalitné fotografie doplnená o QR kódy, ktoré predstavujú odkazy video ukážky na detaily reprodukcie, ktoré inak nie je možné vidieť.

Fakulta agrobiológie a potravinových zdrojov, SPU v Nitre plánuje zakúpenie tejto publikácie do knižničného fondu pre potreby študentov.

Náhľad na publikáciu

Individuálne objednávky:

Animal Reproduction Centre, s.r.o.

www.arcslovakia.com

  1. Červenej Armády 753, Budmerice, 900 86 Slovakia

IČO: 53 700 929

DIČ: 2121474135

Cena: 7€

Ísť späť