Aktuálne informácie

napísal (počet komentárov: 0)

Telo človeka tvorí asi 100 biliónov buniek. Na začiatku boli pritom iba dve. Ako je to možné? Vysvetlením je delenie buniek. Je to stále záhadný, nesmierne zložitý proces, ktorého pochopenie je kľúčom k objasneniu rakoviny, neplodnosti a starnutia.

napísal (počet komentárov: 0)

V Bratislave vyhlásili 8. decembra výsledky ankety Slovenskej asociácie univerzitného športu. Ocenenie Univerzitný športovec roka 2016 získala slovenská reprezentantka v športovej streľbe Veronika Sýkorová, študentka Fakulty agrobiológie a potravinových zdrojov.

napísal (počet komentárov: 0)

Pri príležitosti blížiaceho sa konca Medzinárodného roka strukovín 2016 a v rámci Študentských dní nitrianskych univerzít pripravili študenti študijného programu Výživa ľudí v dňoch 21. a 22. novembra 2016 interaktívnu prezentáciu s názvom Strukoviny pre našu zdravú budúcnosť.

napísal (počet komentárov: 0)

V rámci témy udržateľnosti poľnohospodárstva a jeho budúcnosti na Slovensku a v Európe bola prednáška generálneho riaditeľa Ing. Štefana Rybu, PhD.

napísal (počet komentárov: 0)

V rámci Študentských dní nitrianskych univerzít 2016 rektor SPU Dr.h.c. prof. Ing. Peter Bielik, PhD., ocenil študentov, ktorí dosiahli vynikajúce študijné výsledky, úspechy vo vedeckej práci, v športovej alebo voľnočasovej činnosti a svojimi aktivitami vzorne reprezentovali Slovenskú poľnohospodársku univerzitu.

Počet návštev FAPZ
Online:
4
Visits today:
29
Visits total:
209319
Counting since:
 15.02.2016