Aktuálne informácie

napísal

Ako sa už stalo tradíciou , rektorka SPU doc. Ing. Klaudia Halászová, PhD., v rámci Študentských dní nitrianskych univerzít oceňuje študentov,

napísal

Vedecká konferencia doktorandov FAPZ, FBP a FZKI SPU v Nitre sa konala 10. novembra 2021 pri príležitosti 18. ročníka Týždňa vedy a techniky na Slovensku. Vzhľadom na pretrvávajúcu nepriaznivú pandemickú situáciu sa aj tento rok konala online.

napísal

A je to tu! Nitrianske univerzitné dni 2021 – jesenná časť začali a s nimi aj množstvo aktivít, do ktorých sa môžete, MILÍ NAŠI ŠTUDENTI, aktívne zapojiť.

napísal

V súčasnom akademickom roku vznikli na našej fakulte viaceré kurzy, ktorých cieľom je zvyšovanie zručností študentov v praxi. Jedným z nich je aj Kurz pestovania poľných plodín, ktorý sme pod záštitou Ústavu agronomických vied spustili už počas tejto jesene.

napísal

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre v aktívnej spolupráci s Národnou Botanickou záhradou M.M. Gryschka pri Národnej akadémií vied Ukrajiny v Kyjeve v rámci spoločne zriadenej Medzinárodnej siete AgroBioNet pripravila

Počet návštev FAPZ
Online:
3
Visits today:
69
Visits total:
281424
Counting since:
 15.02.2016